Serban Cerkez20/06/2026

Pete in gazon

Mi-au apărut pete maro în gazon, a fost închisă apa mult timp, am deschis-o ieri și am udat de două ori. Am dat și vigor plus. Ce as putea face?

2 Raspunsuri
Adauga un comentariu

Tony22/06/2026

EXPERT

Buna ziua !
Deficit de apa. Irigati foarte bine , 30-35L apa pe sapatamana impartit in 2 sesiuni.

Serban Cerkez22/06/2026

Mulțumesc

Adauga un comentariu

Pentru a adauga comentarii sau intrebari la aceasta postare este nevoie sa te autentifici sau sa iti creezi un cont.