Sorin Lucan24/04/2026

Gazon

Salut ! Am pus acum 3 săptămânii gazonul și mi-a ieșit așa, aveți idee trebuie să mai samantez sau trebuie să mai aștept să se mai îndese? Mulțumesc anticipat!

3 Raspunsuri
Adauga un comentariu

Tony24/04/2026

EXPERT

Buna ziua ! Daca s-a respectat irigarea de 3-4 ori pe zi, a fost aplicat ingrasamant starter , si temperaturile au fost adecvate , mai asteptati 1 saptamana.Daca nu , va trebui sa suprainsamnatati si sa reluati operatiunea de a mentine solul umed timp de 10-14zile.

Sorin Lucan24/04/2026

Vă mulțumesc!

Alin Radu Vasiliu25/04/2026

https://www.facebook.com/share/r/1DiNM63skm/?mibextid=wwXIfr

Adauga un comentariu

Pentru a adauga comentarii sau intrebari la aceasta postare este nevoie sa te autentifici sau sa iti creezi un cont.