Mitran Felicia09/06/2026
Buna ziua Am 100 m2 de gazon
Am aplicat in luna martie dupa prima tundere îngrasamant solid Action
Apoi am stropit regulat la 4 saptamani cu ingrasamant foliar Always +Green Up
Întrebarea este ce îngrasămant solid de vara sa cumpar ?
Vigor + Sau Alpha Energi cel care a aparut acum nou ce ma sfatuiti ?
Tony09/06/2026
Buna ziua!
Pentru aceasta perioada recomandam aplicarea de ingrasamant solid Alpha Energy+ (3kg / 100m2) ,astfel pregatim gazonul pentru perioada de canicula.
Produse recomandate
Mitran Felicia09/06/2026
Nu conteaza ca anul trecut am dat cu vigor +nu ?
Tony09/06/2026
Nu, nu este nici o problema.
Adauga un comentariu
Pentru a adauga comentarii sau intrebari la aceasta postare este nevoie sa te autentifici sau sa iti creezi un cont.