Mitran Felicia09/06/2026

Buna ziua Am 100 m2 de gazon

Am aplicat in luna martie dupa prima tundere îngrasamant solid Action
Apoi am stropit regulat la 4 saptamani cu ingrasamant foliar Always +Green Up
Întrebarea este ce îngrasămant solid de vara sa cumpar ?
Vigor + Sau Alpha Energi cel care a aparut acum nou ce ma sfatuiti ?

3 Raspunsuri
Adauga un comentariu

Tony09/06/2026

EXPERT

Buna ziua!
Pentru aceasta perioada recomandam aplicarea de ingrasamant solid Alpha Energy+ (3kg / 100m2) ,astfel pregatim gazonul pentru perioada de canicula.

Produse recomandate

Ingrasamant Gazon Vara/Iarna Alpha Energy+ 3kg

Mitran Felicia09/06/2026

Nu conteaza ca anul trecut am dat cu vigor +nu ?

Tony09/06/2026

EXPERT

Nu, nu este nici o problema.

Adauga un comentariu

Pentru a adauga comentarii sau intrebari la aceasta postare este nevoie sa te autentifici sau sa iti creezi un cont.